‘Mbulohet’ Bleona!? (Foto)

Pas një “pauze” të shkurtër nga përforimi i rrjeteve sociale, ajo është aktivizuar përsëri, shkruan lajmi.net.Në llogarinë e saj në Instagram, Bleona së fundi ka bërë të ditur që ka udhëtuar në Emiratet Arabe.

I mazhet e fundit që ajo ka postuar në rrjete sociale, shfaqin këngëtaren si rrallëherë në xhami, duke bërë lutje drejtuar Zotit.Me mbulesë në kokë dhe e ulur në sexhde, këngëtarja i ka drejtuar lutje të sinqerta Perëndisë dhe njëherësh falënderim për gjithçka që ka dhe për atë që është tani.Mesazhi kryesor i saj ishte “Zoti para une mbrapa-GJITHMONE”. /Lajmi.net/

 

 

scroll to top