‘Me zemer je pishmon’ vjen nga BlackLion (VIDEO)

Para disa ditësh njoftoi gjithë fansat e tij se dhjetorin do ta mbaronte me një këngë dashurie.

Reperi BlackLion mbajti premtimin dhe sonte publikoi këngën e re ‘ Me zemer je pishmon’ në bashkëpunim me një këngëtar i quajtur Alban.

Kjo këngë është shkruar nga vet reperi dhe është lansuar vetëm në verzionin ‘audio’ dhe nuk dihet nëse do i realizohet edhe klipi më vonë.

‘Me zemer je pishmon’ flet për një dashuri të dështuar që mbet me plotë kujtime.

scroll to top