Mercedes-Benz prezanton interierin e modelit E-Class 2016 [FOTO / VIDEO]

64 ngjyra dritash ambienti të brendshëm i gjeni në këtë model E-Class.
Interieri në këtë model duket familjar pasi që është punuar sipas formulës së Mercedes, transmeton Express. Qepjet, lëkura dhe shumë detaje tjera janë marrë nga modeli superior i kësaj marke, modeli S-Class.

Pjesa që bie më shumë në sy janë dy ekranet e vendosur në panelin kryesor, njëri për informata mbi rrugën dhe parametrat tjerë të ngasjes si she ekrani tjetër kryesisht për pjesën e argëtimit.

Po ashtu, si opsion mund ti shtoni sistemin audio 3D 1,450-watt me 23 altoparlantë që bënë muzikën të tingëllojë më bukur se asnjëherë më parë.


001-2017-mercedes-e-class-interior-1

002-2017-mercedes-e-class-interior-1

004-2017-mercedes-e-class-interior-1

005-2017-mercedes-e-class-interior-1

scroll to top