Mihrije Braha vjen vetëm me të brendshme në klipin e ri (Foto +16)

17795806_10209492345005248_4383832739266321771_n.jpg

Këngëtarja Mihrije Braha, ka paralajmëruar projektin e saj të radhës.

Mihrije Braha, është duke punuar në projektin e saj më të ri për të cilin ka bashkëpunuar me tekstshkrusin Kreshnik Avdiu dhe regjisorin Blerdi Malushi dhe Kastriot Saqipin.

Kënga me titull “Cigarja e fundit” do të publikohet shumë shpejt bashkë me videoklip, ndërsa Mihrija pavarësisht moshës që ka, në bazë të fotografisë që ka publikuar do të jetë mjaft seksi dhe e nxehtë në këtë videoklip.

scroll to top