Morena fotografohet me pantallona të zbërthyer në ashensor

morena2.jpg

Morena mori vëmendje me një detaj në fotografinë e fundit.

Morena Taraku është shumë aktive me fotografi të reja, në të cilat merr vëmendje me dukjen.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja e nisi me një foto, të cilën e realizoi në ashensor, teksa provokoi me pantallona të zbërthyer.

Ajo kishte veshur një bluzë të bardhë dhe xhinse të shkrurtra, ndërsa zbërtheu pantallonat duke treguar të brendshmet.

“F**k your location” titullohet kënga e fundit nga Morena Taraku, ndërsa është duke punuar për këngë të reja. 

scroll to top