Showbiz

Morena nuk është “normal”, si kukull në fotot e fundit

Morena Taraku ka vazhduar me foto tepër provokative nëpër rrjetet sociale

Bukuroshja është kthyer në Kosovë për festën Fitër Bajramit, për ta kaluar këtë festë me të afërmit e saj.

Por, pas festës ajo ka pozuar para një pasqyre ku ka treguar se është në superformë dhe është superseksi.

Ajo ka bërë poza me bikine leopard në banjo derisa në një set tjetër është paraqitur me një fustan të shkurtër ku edhe ka treguar asetet e saj seksi. /GazetaExpress/Reklamë

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button