Moti sot

Moti-7.jpg

Sot pritet që moti të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe relativisht i ngrohtë.

Në fund të ditës në pjesën perëndimore të vendit do të ketë reshje lokale të shiut. Temperaturat gjatë ditës parashikohet të lëvizin prej 20 deri 26 gradë celcius.

Prej nesër do të ketë ndryshim të kohës, ku pritet të rriten vranësirat dhe të ketë reshje të shiut.

scroll to top