Moti sot!

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 9 deri 15 gradë ndërsa ajo e ditës prej 20 deri 27 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 15 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 26 gradë Celsius.

scroll to top