Moti sot

moti-5.jpg

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut, veçanërisht në pjesën perëndimore dhe jugore të vendit.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga dy deri në nëntë gradë Celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga nëntë deri në 19 gradë Celsius.
Deri ditën e martë moti do të jetë i ndryshueshëm dhe reshje lokale të shiut. Nga dita e mërkurë pritet stabilizimi dhe rritja e temperaturave.

scroll to top