Moti sot

Moti-7.jpg

Moti në vend do të jetë me diell dhe me erë të dobët deri në mesatare veriore. Nëpër fushëgropa paradite do të ketë dhe mjegull.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus një deri në një gradë Celsius, ndërsa temperatura e ditës prej tre deri në 13 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot me diell dhe me erë të dobët. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në minus dy ndërsa e ditës deri në gjashtë gradë Celsius.

scroll to top