Naim Abazi po "kallet" pas gjoksit të kësaj këngëtare (Foto)

NAIM-ABAZI.jpg

Këngëtari dhe prezantuesi Naim Abazi, është një nga figurat më të para në ekran, kjo për shkak të shout të tij “Odeon”, që është i përjavshëm dhe që shikohet nga një audiencë e gjerë.

Naim Abazi në “Odeon” fton personalitete të ndryshme të artit, kulturës, politikës, etj. Ama, kryesojnë këngëtarët.

Në një nga edicionet e programit ” N’Kosove Show”, e ftuar edhe Gjyste Vulaj dhe gjykuar nga foto, duket se Naimi është magjepsur nga gjoksi i saj, shkruan “Kosovarja”.

scroll to top