Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Dardan Sejdiu, ironizon me vizitën e Sekretarit të Shtetit, Kerry!

Nënkryetari i Komunës së Prishtinës, Dardan Sejdiu, ka shkruar një status në lidhje me vizitën dhe mesazhet e sekretarit amerikan, John Kerry.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Sejdiut:

“Pa pune, pa shendetesi, pa ushtri, pa drejtesi, pa arsim, pa pensione, e pa shume te tjera. Por, me politikan qe jane milioner, te korruptuar dhe miq me Serbine qe po futet cdo dite e me shume ne Kosove.

Cka tha Sekretari i Shtetit, se tash rregullohet cdo gje!?”, ka shkruar Sejdiu në Facebook.

scroll to top