Nëse Zidane do të bëhej trajneri i Manchester United, do ta donte në skuadër dyshen e famshme

auto_zinedine-zidane-real-madrid-zidane_34252821493053905.jpg

Nëse Zinedine Zidane do të punësohej si menaxher i Manchester United, ish drejtuesi i Real Madrid do të donte të nënshkruante Eden Hazard dhe N’Golo Kante, raporton Don Balon përcjell arbresh.info.

Francezi dëshironte të nënshkruante dyshen gjatë kohës së tij në Madrid, por asnjëra palë nuk u lejua nga klubi gjatë gjithë kohës së Zidane.
Zidane gjithashtu do të dëshironte të mbante Paul Pogba dhe Anthony Martial, këta dy francezë që kanë pasur vështirësitë e tyre nën urdhrat e Jose Mourinho./arbresh.info/

scroll to top