Newcastle e dëshiron kumanovarin e Kombëtares Shqipëtare

Newcastle në gjurmët e Naser Alijit. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare cilësohet si një prej pesë alternativave për të përforcuar “qymyrxhinjtë” gjatë merkatos së Janarit.
 
Sipas britanikes “Chronicle Live”, prej ecurisë së dobët në këtë sezon dhe fakti që janë në garë për të mbijetuar në Premier League-n angleze ka bërë që te Newcastle të hedhin sytë nga yjet e rinj të Europianit 2016.

scroll to top