Neymar mposht Messin

Neymar është shpallur futbollisti më i mirë i Amerikës së Jugut.

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar është shpallur futbollisti më i mirë i Amerikës së Jugut në La Liga. Neymar ka mposhtur shumë futbollistë të mëdhenj, duke lënë mbrapa edhe bashkëlojtarët e tij Messi dhe Suarez.

scroll to top