Nicki Minaj ‘kopjon’ Bleona Qeretin

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka akuzuar për kopjim të veshjes këngëtaren e famshme Nicki Minaj.

Ajo në rrjetet sociale ka publikuar një fotografi në të cilën shihet se të dy këngëtaret kanë veshur një fustan të njëjtë, por ishte Bleona që e kishte e para.

Këngëtarja fustanin e zi, që shihet në fotografi, e kishte veshur në “Summer Fest” gjatë verës dhe një foto me këtë fustan e kishte publikuar para 7 jave. Për dallim nga ajo, këngëtarja amerikane një foto me fustanin e njëjtë e ka publikuar para gjashtë ditësh.

“Njësoj, njësoj”, ka shkruar Bleona si përshkrim të fotos në të cilën shihet “kopjimi” që i ka bërë Minaj. bleona 1

scroll to top