Showbiz

Një guximtare si Enca, ja çfarë ka bërë (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia, është një nga fytyrat publike më të komentuara në shtypin rozë.
Ajo momentalisht është duke shijuar pushimet e saj në Dubai, ku nuk kanë të ndalur pozat nga atje.

Enca njihet edhe si një guximtare dhe kjo u vërtetua tani kur pozoi afër një gjarpëri gjigant.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button