Showbiz

Një mami joshëse si Arbenita Ismajli

Prej se është bërë nënë, Arbenita Ismajli vazhdon të jetë e përkushtuar ndaj foshnjës së saj.

Në ndërkohë, modelja e popullarizuar ndan edhe fotografi të ndryshme në rrjetet sociale, në të cilat paraqitet së bashku me vajzën, shkruan portali arbresh.info

Arbenita së fundi ka publikuar disa imazhe tejet joshëse, teksa ka dalë në shëtitje me vajzën e saj.

E veshur me fustan të bardhë, modelja mori gjithë vëmendjen me bukurinë e saj.

Arbenita u bë nënë për herë të parë gjatë muajit prill. Ajo dhe partneri i saj, Fero, pritën në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Nina. 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button