Një veturë përplas këmbësorin në Shkup!

policia-620x330-1_1488297459-1044613-1.jpg

Një veturë me targa të huaja ka përplasur këmbësorin në Shkup.

Udhëtarët kanë ndihmuar të lënduarin dhe policia ka mbërritur në vendngjarje.

Pritet MPB të del me detaje për rastin.

scroll to top