Oriola pozon e zhveshur, mbulon gjoksin me një gjeth

ORIOLAP.jpg

Modelja shqiptare Oriola Marashi ka treguar edhe sonte asetet e saj seksi

Bukuroshja, e cila ka filluar të pushojë nëpër vende të ndryshe bregdetare pas lehtësimit të masave kundër koronavirusit ka postuar sot një sërë fotosh provokative në rrjetet sociale.

Por, në foton e fundit ajo ka zgjedhur që t’i heq jelekët dhe të merr diell derisa modestinë e saj ajo e ruan me një gjeth që e ka vënë në gjoksin e saj.

Kujtojmë se modelja shqiptare është e lidhur me futbollistin e Kombëtares Shqiptare, i cili nuk është aq në formë kohëve të fundit, Eros Grezda. /GazetaExpress/

scroll to top