Palmeiras fiton Kupën, zhvishet modelja braziliane (Foto +18)

Cintia Vallentim, modelja braziliane është zhveshur pasi skuadra e Palmerias ka fituar Kupën e Brazilit

Modelja braziliane, Cintia Vallentim kishte premtuar se nëse Palmeiras e fiton Kupën e Brazilit, ajo do të zhvishet.

Këtë edhe e ka bërë duke “dridhur” tifozët e kësaj skuadre dhe mediat braziliane më këto foto të nxehta.

scroll to top