Për këtë skuadër bënë tifo mbrëmë Marina dhe Geti, kush fitoi?

Marina.jpg

Marina Vjollca gjithnjë sigurohet që të ketë vëmendjen e duhur.

Ajo pa dyshim se si prezantuese e emisionit “Procesi Sportiv” ka lidhje shumë me sportin.

Dhe sigurisht se ajo edhe ka me kë t’i shikojë ndeshjet, me Getoar Selimin, shkruan Telegrafi.

Burimet e Telegrafit mësojnë se Getoar Selimi është tifoz i Barcelonës dhe se ai mbrëmë e shikoi duelin si neutral, por me përkrahje të lehtë për Atleticon.

Përderisa Geti e shikoi duelin nga Zvicra aty ku ai performoi në Rinora 4 me Agon Amigën dhe Cozman, Marina e shikoi në Tiranë e vetmuar duelin final.

Mësohet se Marina Vjollca ishte duke përkrahur Real Madridin, dhe ishte kategorike kundër Atleticos.

Duket se edhe për Marinën dje ka pasur festë!

scroll to top