Sport

Perez ndryshon mendje, Haaland nuk është objektivi kryesor

Objektivi më i madh i merkatos për Real Madrid është Kylian Mbappe.

Florentino Perez e pëlqen shumë, ka dëshirë të bëjë një goditje të madhe dhe askush nuk do të ishte më i mirë se sulmuesi i PSG-së.

Erling Braut Haaland vjen pas tij, për shkak të marrëdhënieve me Mino Raiola-s.https://ads.digitalbee.al/www/delivery/afr.php?zoneid=171&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE

Janë shumë më të mira ato me PSG-në, që gjithsesi do të kërkojë shumë. Por, sipas AS, paratë nuk janë një problem për numrin një të Los Blancos.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button