Përfaqësueset e Kosovës dhe Shqipërisë në hotel të përbashkët

Kombëtarja Shqiptare ka mbërri në Prishtinë, ku të premten do ta zhvillojë miqësoren me Përfaqësuesen e Kosovës.

Fjala është një ndeshje festive për kualifikimin e kuqezinjve në “Euro 2016”, raporton Zëri

Të gjithë po e konsiderojnë takim vëllazëror, gjë që e konfirmon fakti dhe vëllazërore se ekipi kuq e zi është vendosur në të njëjtin hotel ku është akomoduar më herët ekipi kosovar. /Zëri

scroll to top