‘Po na turpëron si Shqipëri’, Bleona Qereti ‘bën për një lekë’ komentuesin

bleonaaaa.jpg

Bleona Qereti ka publikuar së fundmi pamje nga seriali i ri amerikan “Paper Empire” ku ajo do të marrë pjesë si aktore.

Postimet e Bleonës janë shoqëruar me komente vlerësuese, por nuk kanë munguar dhe ato kritike dhe moraliste. Një koment i një prej ndjekësve s’i ka pëlqyer aspak këngëtares dhe e ka degjeneruar publikisht.

“Pse je katandisur kështu, nuk e shikon atë shoqen si është veshur? Pse na turpëron si Shqipëri?”- i shkruan ndjekësi të cilit ajo ia kthen:

“O ti hajdar, na fal që të ‘turpërova’, po unë jam me veshjen e filmit se jam me xhirime, kurse ajo ‘shoqja’ është një nga asistentet e produksionit në film- teknikisht personi që më sjell kafenë. Po pse po harxhoj frymën unë me ty dhe nuk ta bëj bllok ashtu siç e meriton ti ‘nona e moralit’, atë nuk e kuptoj.”- shkruan Bleona.

scroll to top