Premierë “Ajo m’kalli” nga NRG Band (VIDEO)

Kënga dhe klipi i paralajmëruar ditë më parë nga grupi NRG Band tashmë është publikuar.

“Ajo m’kalli” është projekti i rradhës nga ky grup që vie pas bashkëpunimit me Ghetto Geasy e që ishte mjaft i përfolur gjatë stinës së verës, njofton Klan Kosova.

Tekstin e kësaj këngë e ka shkruajtur vet Besniku, ndërsa për muzikën u përkujdes Irkenc Hyka.

scroll to top