Rama, Berisha dhe Ahmeti në një foto bashkë! (FOTO)

Gjatë festës së organizuar për hir të kualifikimit të Kombëtares shqiptare në EURO 2016 që do të mbahet në Francë, shumë fytyra publike nga sfera e politikës, mediave, biznesit dhe sportit u panë bashkë duke biseduar dhe qeshur.
Në një foto shihet qartë atmosfera e këndshme që është krijuar nga gëzimi i kualifikimit, e në të cilën shihen bashkarisht lideri i shqipëtarëve të Maqedonisë,z. Ali Ahmeti, së bashku me atë të Shqipërisë,z.Edi Rama, si dhe mbrojtësi i portës së Kombëtares, Etrit Berisha.

12231657_10206903432538254_572502015_n (1)

scroll to top