Rashel Kolaneci përvëluese, publikon foto të ‘rrezikshme’ për zemrën tuaj

Ish velina e ‘Xing’ i ka vënë flakën rrejtit me postimet e saj përvëluese.
Rashel Kolaneci është shfaqur me bikini duke nxjerrë në pah linjat e saj perfekte. Më tunduese se kaq nuk e kishim parë prej kohësh Rashelin.

Ajo ka qenë gjithmonë e sulmuar nga mediat, e akuzuar se përdor fotoshop apo është perfekte pasi u nënshtrohet operacioneve.

Por këto foto kanë marrë reagime të menjëhershme dhe të shumtë kanë qenë fansat që e kanë adhuruar trupin e saj. /Gazeta Express/

scroll to top