Revoltohet Vildanja: E kam gjoksin origjinal (Foto)

Modelja shqiptare duket se është revoltuar me spekulimet rreth origjinalitetit të gjoksit të saj.

Vildane Zeneli ka publikuar një fotografi në të cilën ekspozon gjoksin dhe këtë e ka realizuar jo pa qëllim.

Së bashku me foton ajo ka shkruar se të gjithë personat që e njohin dhe që kanë punuar me të e dinë se gjoksi i saj është tërësisht i vërtetë.

“Çdo kush që më njeh, apo kush ka punuar me mua do të mund të dëshmon se ato janë 1000 përqind reale”, ka shkruar përbri fotografive në Instagram bukuroshja shqiptare, e cila po ndërton një karrierë matanë oqeanit.

Ditë më parë, Vildanja publikoi një fotografi teksa shihet përkrah reperit amerikan, 50 Cent, të cilët sëbashku morën pjesë në reklamën e pijes alkoolike, Vodka.

12250129_10153347009809094_7913180926165480950_n

12243401_10153347203774094_1289928473596978124_n

 

scroll to top