Rihanna, një diamant i vërtetë (Foto)

Vitin e kaluar Rihanna ka filluar të organizojë mbrëmjen që e ka quajtur ‘Diamond Ball’, si kënga e saj.

Ajo ka shkëlqyer në një fustan dhe çafore me diamant të madh, ndërsa as këtë vit Rihanna nuk ka zhgënjyer, transmeton lajmi.net.

Bukuroshja nga Barnados sigurisht që ka shkëlqyer si një diamant, duke veshur një fustan të bardhë Dior, në çaforë vezulluese dhe flokët e gjatë i ka lënë të lirë.
Rihanna është përkrahur nga familja dhe miqtë, ku ndër të pranishmit e famshëm ishin edhe Will Smith dhe Jada Pinkett-Smith, Kylie Jenner, Tyga, Kevin Hart dhe Emily Ratajkowski.

scroll to top