Rovena e prek “zogun” para syve të Shpatit (Foto)

Rovena Stefa sapo ka lansuar bashkëpunimin me Shpat Kasapin dhe këngëtarin tjetër, Mërgimi. Kënga quhet “Fati im ishe ti” dhe është përgatitur për festat e fundvitit.

Ndryshe, vet Rovena e ka shkruar tekstin dhe e ka bërë muzikën e kësaj kënge, ndërsa orkestrimi i është besuar Rahman Kryeziut.

scroll to top