LajmeShqipëri

Rrahën nënën dhe gruan, dy të arrestuar në Elbasan dhe Prrenjas

Arrestohen 2 shtetas, per dhunë në familje ne Elbasan dhe Prrenjas.

Policia beri te ditur se shtetasi F. Ç., 40 vjeç, banues në Elbasan, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij.

Ndersa shtetasi L. Z., 53 vjeç, banues në Prrenjas, pasi për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button