Ruset, shfaqen super seksi, ja ‘bomba’ e radhës

AA904420-DC1A-4EE9-B40E-38AFCD4A5952-51060-00002117741CADAF.jpeg

Jo të pakta janë rastet në rrjetet sociale, ku vajza krejtësisht të panjohura arrijnë të rrëmbejnë vëmendjen e njerëzve duke shtuar ndjekësit e tyre.
Një e tillë është zbuluar së fundmi përmes rrjetit social Instagram. Bëhet fjalë për modelen ruse të quajtur Nina Serebrova, e cila është shumë aktive në të gjitha platformat sociale, e veçanërisht në Instagram.

Ajo publikon shpesh poza provokuese për ndjekësit e saj, me çka ka arritur të marrë në maksimum vëmendjen e tyre. Me pasionin për shpejtësinë mbi dy rrota dhe me linjat e saj trupore, ka tërhequr vëmendjen nëpër rrjetet sociale, ku numëron miliona ndjekës.

Ajo është modele e “Philip Plain Sport” dhe në përshkrimin që i bën vetes, tregon se ka pasion të madh për shpejtësinë mbi dy rrota.

 

 

 

scroll to top