Seks me të dashurin 39-vjeçar, gjyshja tregon se si e përballon

gjsh82.jpg

Një gjyshe 82-vjeçare ka zbuluar rutinën e stërvitjes të çuditshme që e ndihmon atë në përgatitjen e saj për seks me burra të rinj deri në 30 vjeç.

Gjyshja amerikane është shfaqur në rubrikën “Age Gap” të Channel 5 së bashku me të dashurin e saj më të ri John, i cili është 39 vjeç. Divorcee Hattie u zotua se shkon vetëm me burra të rinj, pasi martesa e saj mori fund kur ishte 48 vjeçe.

Ajo mban një regjim të mahnitshëm që përfshin stërvitje me topin e mjekësisë.

“Topi im i mjekësisë ka qenë shoku im më i afërt për 35 vjet, ai përgatit trupin tim për ndikim. Është i mrekullueshëm për seksin, sepse kjo do të thotë se trupi juaj mund të bëjë shumë gjëra”, tha ajo.

Hattie dhe John janë njohur në mediat sociale para fillimit të një romance të gjatë në distancë. Gjyshja nga Nju Jorku fluturoni për të vizituar të dashurin e saj në Florida për fundjavë dhe menjëherë ra në dashuri me të.

“Ne u lidhëm në mediat sociale për një vit dhe nuk ishim takuar, por u mahnita me këtë grua që kisha parë”, tha John.

Hattie shtoi: “Ai është një njeri që thotë se del me gra më të vjetra, kështu që ndihem e relaksuar”.

“Nga shikimi i parë i tij, në fakt, ndjeva diçka menjëherë. Ai është aq i ëmbël, me të vërtetë i ëmbël. Ai më foli sikur të isha gruaja më e mahnitshme, e bukur dhe interesante në botë”, thekson 82-vjeçarja. /GSH

scroll to top