Shokon Shkëndije Muja: Po, unë jam lavire (Foto)

Skëndije Muja shokon me foton dhe mesazhin e fundit.

Ajo ka dhënë një porosi për të gjithë ata që kanë ndonjë mendim të keq për këngëtaren.
Në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar një fotografi pothuajse lakuriq.
“Unë jam ajo lavire me të cilën ti nuk mund të ngatërrohesh”, ka shkruar përbri fotos së publikuar në Instagram. Ndryshe, Shkëndija është duke punuar për projektet e reja, të cilat shumë shpejt do ti bëjë publike për fansat e saj.

scroll to top