Showbiz

Këto foto të Anastasiyas do ju qelin sytë

Modelja e njohur ruse Anastasiya Kvitko kujdeset që të shfaq astet trupore në çdo imazh.

Pasi posedon një trup për lakmi, edhe pozat e saj janë gjithmonë provokuese, shkruan Indeksonline.

Sonte ka vendosur t’i lë pa gjumë ndjekësit e saj, duke pozuar me një fustan të shkurtë teksa ekspozon gjoksin dhe të pasmet gjigante.

Se sa provokuese është, mund ta shihni në imazhin në vazhdim./Indeksonline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button