Showbiz

Tea nis pushimet në Dubai, ja kush e shoqëron

Tea ka udhëtuar drejtu Dubait.https://central.gjirafa.com/renderer.html?v=1.1

Ish-konkurrentja e “Përputhen” vazhdon të komentohet shumë për çdo lëvizje që bën pas largimit nga programi, shkruan lajmi.net.

Tea Trifoni ka udhëtuar në destinacionin e preferuar të të famshmeve shqiptare, e që është Dubai.https://display.nativemedia.rs/display/index.php?page=query/items/&aduid=2937&width=100%&height=0&displaytype=0&native=1&page_data=5b09f98adf2c032db526154610922250&time=1621026074&deliver=zyrtare.net&search_keywords=&page_referrer=aHR0cHM6Ly96eXJ0YXJlLm5ldC8yMDIxLzA1L3RlYS1uaXMtcHVzaGltZXQtbmUtZHViYWktamEta3VzaC1lLXNob3Flcm9uLw==&page_title=Tea%20nis%20pushimet%20n%C3%AB%20Dubai%2C%20ja%20kush%20e%20shoq%C3%ABron%20-%20Zyrtare.net&meta_description=&imp_ads=

Tea këtë herë ka udhëtuar në Dubai bashkë me motrën dhe një prej shokëve të saj, që ditët e fundit është parë e pandarë nga ati.

Udhëtimi i fundit i Teas në këtë destinacion kishte qenë bashkë me Beartin, e pas rikthimit kishin konfirmuar lajmin se janë ndarë. 

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Check Also
Close
Back to top button