‘Tërmet, tërmet’, Blendi Fevziu ndjen lëkundjet e tokës live në emision, shikoni reagimin e gazetares

blendi-1-1.png

Mbrëmjen e djeshme një tërmet me epiqendër në detin Adriatik lëkundi Tiranën dhe Durrësin. Gjatë emisionit “Opinion”, moderatori Blendi Fevziu ka ndjerë tërmetin dhe tha me zë të lartë: “Tërmet! Pak tërmet!”

Ndërkohë gjatë këtij momenti ishte duke folur gazetarja Klodiana Lala e cila u shpreh: “Të bjeri dhe tërmeti”

“Nuk prish punë”, tha Fevziu.

scroll to top