Thuhej se është mbuluar, Violeta Kukaj shfaqet joshëse në fustanin elegant

vk.jpeg

Për këngëtaren Violetë Kukaj ka filluar të përflitet shumë kohët e fundit.

Është përfolur mjaft shumë në mediat rozë se këngëtarja Violete Kukaj po mbulohet, ndërsa tani ajo ka një përgjigje për të gjitha ato të perfolura.

 

Këngëtarja po përgatitet për xhirimet e emisioneve për ‘Vitin e ti 2019’.

 

Të paktën kështu shihet në disa fotografi të publikuara në ‘Facebook’, ku Violeta shfaqet shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim zakonisht.

 

Pa mbulesë, me fustan tejet elegant dhe të hapur tek gjoksi, Violeta mahnit të gjithë fansat e saj!/zëri

scroll to top