TRAGJIKE/ Nëna dhe babai nga Hasanbegu humbin jetën, mbijeton vetëm fëmija

aksident-0709_1499620248-3603660.jpg

Është publikuar edhe emri i personit që humbi jetën sot në aksidentin e rëndë që ndodhi në qarkoren e Shkupit, transmeton Gazeta Lajm.

Bëhet fjalë për EbuBekër Sulejmanin nga Hasanbegu i Shkupit. Më vonë nga lëndimet e mara ka ndërruar jetë edhr bashkëshortja e tij, kurse ka mbijetuar vetëm fëmiu që ka qenë në veturën e cila u përplas me një kamion.

scroll to top