VIDEO/ E pabesueshme. Gjyqtari ndëshkon me karton të kuq asistentin e tij

auto_re_1494270045-7478861494270667.jpg

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në futbollin skocez në ndeshjen Kilmarnock-Dundee

Gjyqtari kryesor i takimit Kilmarnock-Dundee, ka bërë një veprim të çuditshëm, duke ndëshkuar me karton të kuq asistentin anësor shkruan Express.

Ai këtë e bëri, pasi anësori ndërpreu ndeshje për disa minuta, sepse kishte problem me stomakun dhe ishte duke vjellë.

scroll to top