VIDEO/ Lumi B dhe Dhurata Dora sjellin këngën e tyre të re

Reperi i njohur Lumi B dhe këngëtaren Dhurata Dora, kanë sjellë bashkëpunimin e tyre të parë.

“Simpatia”, titullohet projekti i tyre i ri.

Kjo këngë është ripërpunim i këngës “Simpatia”, të këngëtares Edona Llalloshi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Lumi i cili ka publikuar një fotografi nga klipi i tyre në profilin e tij në Instagram.

scroll to top