VIDEO / Musacchio çmend tifozët e Milanit me këto driblime

auto_Musacchio_11500406950.jpg

Milani sot humbi në ndeshjen miqësore ndaj Dortmundit në turin që po zhvillon në Kinë.
Skuadra kuqezi nuk i kishte të gjitha transferimet e reja me vete në humbjen 3-1 ndaj gjermanëve, por që Matteo Musacchio i “çmendi” tifozët me një super-veprim.
Mbrojtësi që u transferua nga Villareali bëri një driblim të jashtëzakonshëm, duke i lënë jashtë loje dy lojtarë të Dormundit dhe dha një pasim perfekt

 

scroll to top