Vildanja ekspozon gjoksin bombastik (FOTO)

Vildane Zeneli është modelja e cila përfolet më së shumëti në mediat rozë, kjo mbase për arsye të fotografive provokative qe ajo publikon, transmeton Gazeta Blic.

Vildanja mëngjesin e sotëm ka publikuar një foto në të cilen ekspozon gjoksin e saj bombastik qe ka.

Foto të këtij lloji nuk mungojnë asnjë herë nga Vlidanja pasi qe ajo çditë e më shumë befason me foto dhe video të cilat i publikon në rrjetet sociale.

VILI

scroll to top