Zhduket 38 vjecari nga Poroj i Tetovës

Para tre ditësh kishte dalë nga shtëpia nga fshati i tij Poroj i Tetovës dhe më pas është zhdukur pa asnjë gjurmë.

Këtë fat e ka pasur 38 vjecari J.P i cili mbrëmë është lajmëruar nga familjarët e tij në stacionin policorë të Tetovës, njofton Tetovasot.

Për momentin MPB nuk ka ndonjë informacion shtesë derisa është duke hulumtuar rastin për gjetjen e tij.

scroll to top